Par mums

Riga Port City ir unikāls ūdensmalas attīstības projekts Rīgas centrā – ar 4,5 km garu upes krasta daļu, ar 55 ha platību un UNESCO Pasaules mantojuma vēsturiskā centra, jūgendstila rajona un vecpilsētas tiešo tuvumu, kas sasniedzams vien pāris minūšu gājienā. Riga Port City teritorija, kas sākas Daugavas krastā pie Vanšu tilta, tālāk ietverot pašreizējā Rīgas pasažieru ostas teritoriju, Jahtu centru Andrejosta, Andrejsalu, un beidzas Eksporta ostas dienvidu daļā, ir gatava jaunam attīstības cēlienam.

Lasīt vairāk

Jaunumi

10 Jan, 2024

Par Andrejsalas un Andrejostas attīstību un sadarbības memorandu ar Rīgas pilsētu

Riga Port City teritoriju attīstītājs ir piesaistījis stratēģisko investoru Eagle Hills ar mērķi nākamajās desmitgadēs attīstīt visu Andrejsalas un Andrejostas teritoriju, izveidojot izcilu pilsētvides projektu Daugavas krastā.

Lasīt vairāk
18 Dec, 2023

Izsludina jaunā pasažieru termināļa arhitektonisko konkursu

“Riga Ropax Terminal” izsludina atklātu metu konkursu par jauna pasažieru un ro-ro kravu termināļa vīziju. Metu iesniegšana paredzēta līdz 2024. gada 25. martam, atvēlot arhitektiem 14 nedēļas ieceres iesniegšanai.

Lasīt vairāk
4 Dec, 2023

Vai esi iepazinies ar mūsu teritorijas attīstības redzējumu?

Riga Port City ir 55 hektārus plaša apkaime, kas sākas Daugavas krastā pie Vanšu tilta, ietver pašreizējo Rīgas pasažieru ostas teritoriju, jahtu centru "Andrejosta", Andrejsalu un beidzas Eksporta ostas dienvidu daļā.

Lasīt vairāk

Atklāt un piedzīvot