Par mums

Riga Port City ir perspektīvākais lielpilsētu krastmalas attīstības projekts Baltijā. Šis nekustamais īpašums ar savu 4,5 km garo upes krasta daļu, 47 ha platību un UNESCO Pasaules mantojuma vēsturiskā centra, jūgendstila rajona un vecpilsētas tiešo tuvumu ir daudzpusīgs un unikāls projekts Rīgas centrā.

Riga Port City projekta mērķis ir atgriezt Rīgas iedzīvotājiem un viesiem pieeju ūdensmalai laikmetīgā pilsētas iekārtojumā, vienlaikus aicinot cilvēkus atgriezties dzīvot pilsētas centrā.

Riga Port City apvieno vēsturisko ar mūsdienīgo, kultūru ar mākslu, dzīvojamo ar darba vidi. Tikai pāris minūšu gājienā no pilsētas vēsturiskā centra ir Riga Port City, kurā satiekas Andrejsalas, Jahtu ostas un Rīgas Pasažieru ostas teritorijas.

Teritorijas attīstības vīzija nākotnē papildinās Rīgas vēsturisko centru un arī transporta struktūru, kļūstot par nozīmīgu darījumu, dzīvojamo, tūrisma un izklaides vietu.

Riga Port City izbūve iecerēta pakāpeniski – vairākās kārtās aptuveni 20 gadu laikposmā.

Lai uzzinātu vairāk par investīciju, publisku vai privātu pasākumu, korporatīvo pasākumu un projektu īstenošanas iespējam, sazinieties ar mums!